USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
Petrol85,27
GR. ALTIN2.559,84

Borsada Nasıl İşlem Yapılır ?

Borsa İstanbul’da alım satım işlemleri, yalnızca Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) yetki belgesi olan yatırım kuruluşları tarafından yapılabilmektedir. Hisse senedi alış satış için Bankalar ve Aracı kurumlar vasıtasıyla bu işlemler gerçekleşir.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
Borsada nasıl işlem yapılır

[kanews-dropcap]B[/kanews-dropcap]Borsa İstanbul’da alım satım işlemleri, yalnızca Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) yetki belgesi olan yatırım kuruluşları tarafından yapılabilmektedir. Hisse senedi alış satış için Bankalar ve Aracı kurumlar vasıtasıyla bu işlemler gerçekleşir.

blur 1853262 1280 - Net Borsa - Ekonomi ve Borsa Haberleri

Yatırım kararı aldıktan sonra onaylı bir aracı kurum veya bankalar vasıtasıyla hisse senedi alıp satmak için yatırım hesabı açmanız gerekmektedir. Yatırımcılar, Borsa İstanbul’da bizzat alım satım yapamazlar. Aracı kurumlara para aktarmadan önce Borsa İstanbul üyesi olup olmadığını, diğer müşterilerin memnun olup olmadığını inceleyiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir