USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
Petrol85,27
GR. ALTIN2.559,84

Çeyrek Altın Nedir ?

Gram altın, genellikle küçük yatırımcının tercih ettiği ve takı amaçlı aldığı bir altın ölçü birimidir. Çocuk altını, T.C. darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından üretilir.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı
Çeyrek Altın Nedir

GGram altın, genellikle küçük yatırımcının tercih ettiği ve takı amaçlı aldığı bir altın ölçü birimidir. Çocuk altını, T.C. darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından üretilir. Çeyrek altın fiyatlarını ons altın ve dolar kuru belirler. Ons altının yükselmesi çeyrek altın fiyatını yükseltir. Çeyrek altın alım işlemlerini lisanslı kuyumcular ve finansal kuruluşlardan yapmak her zaman güvenli olmuştur.

Ceyrek Altin - Net Borsa - Ekonomi ve Borsa Haberleri

Çeyrek altınlar 22 ayar saflıkta ve 1.75gr ağırlıktadır.

Unutmamak gerekir ki, altın yatırımı finansal riskler içerir ve global anlamda haber akışları altın ons fiyatını sürekli aşağı yada yukarıya doğru hareket ettirmektedir.  Altın almadan önce mutlaka uzman görüşü almanız gerekmektedir.

zlataky cz bN3KYPiAd8k unsplash 1 - Net Borsa - Ekonomi ve Borsa Haberleri

Canlı Altın Fiyatları için tıklayınız.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir